*Recepční
PKS holding a.s.
Lísek, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

CO BUDE VAŠÍ HLAVNÍ NÁPLNÍ?- ubytování klientů : check-in a check-out- telefonická a emailová komunikace s klientem- práce v hotelovém softwaru : zadávání rezervací a jejich vyúčtování, včetně vystavování faktur, - práce s pokladnou, drobný prodej zboží na recepci hotelu- spolupráce s ostatními středisky hotelu- poskytování informací klientům- získávání zpětné vazby od hostůJAKÉ POŽADAVKY JSOU PRO NÁS DŮLEŽITÉ?

 • středoškolské vzdělání s maturitou- znalost cizích jazyků výhodou- zkušenosti s prací na pozici recepční velkou výhodou, ne podmínkouKTERÉ VLASTNOSTI U NÁS UPLATNÍTE?
 • dobré komunikační vlastnosti- příjemné vystupování- pozitivní přístup- spolehlivostPROČ SE VÁM U NÁS BUDE LÍBIT?-velmi zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na kvalitě odvedené práce a dosažených výsledcíchNástup dle dohody.
 • Mzda od 25 000,-Kč. První kontakt telefonicky nebo emailem,

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost