Klinický psycholog, dětský klinický psycholog
Centrum psychologie s.r.o.
Novosedlice, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

POŽADAVKY : Magisterské vzdělání v oboru PsychologieAtestace v oboru Klinická psychologieAlespoň započatý psychoterapeutický výcvik či atestace v oboru Dětská klinická psychologie výhodou.

Zdravotní způsobilost.Trestní bezúhonnost.Zájem o práci s dětmi, dospívajícími a jejích rodinami.Pracovní nasazení, zodpovědnost a spolehlivost.

Uživatelskou znalost MS Office.POZNÁMKY : Úvazek 1,0, případně nižší (výše úvazku k jednání) Nadstandardně psychodiagnosticky a psychoterapeuticky vybavené pracovištěMožnost akreditace pracoviště pro teoreticko-praktickou část vzdělávání v oboru Dětská klinická psychologieV případě zájmu nabízíme na pracovišti zácvik v principech ABA terapie a podporu vzdělávání v ABA terapii a výhledově práci pod vedením certifikovaného behaviorálního analytika.

Flexibilní pracovní dobu.Pestré složení pracovní náplně. Zaměstnanecké benefity V případě zájmu zaslat životopis na e-mail

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost