Zástupce HR Managera
Frontman
Brno, CZ
před 4 dny
source : Welcome to the Jungle

Pro jakou společnost budete pracovat? Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu.

Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty i nakopnout marketingové kampaně.

Podstatnou součástí je taky HR tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena. Koho hledáme? Baví Vás administrativní práce?

Máte zkušenosti s HR administrativou a chcete je předávat dále? Jste pečlivý / á a dotahujete svěřené úkoly vždy až do konce?

Výborně! Pokud jste si odpověděl / a na tyto otázky kladně, tak jste přesně tím, koho teď hledáme do našeho týmu HR týmu.

Pošlete nám své CVčko a přijďte se s námi seznámit! Co bude náplní vaší práce? administrativní vedení kompletní personální agendy firmy,* přijímání nových zaměstnanců a administrativa s tím související (smlouvy, bezpečnost, návštěva lékaře.

 • administrativní tvorba podkladů k ukončení pracovního poměru a následné dosledování všech náležitostí,
 • kontrola docházkového systému a zaměstnaneckých výkazů, tvorba reportů pro vedoucí oddělení,* chystání mzdových podkladů pro účetní oddělení (mzdy, dovolené, nemocenské.
 • tvorba předávacích protokolů a následné předávání pracovních pomůcek,* administrativní starost o zaměstnanecké benefity (stravenky, Multisport.
 • kontrola dodržování procesů a stanovených termínů,* rozdělování práce podřízeným zaměstnancům a dosledování zadaných úkolů,* plné zastupování managera v případě jeho nepřítomnosti,* školení nových zaměstnanců dle potřeb oddělení,* tvorba nových procesů a optimalizace stávajících,* řešení krizových situací oddělení.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost