TECHNICKO
AC Jobs
Jihlava
před 7 dny

Rozumíte technice a rád / a byste pracoval / a pro menzinárodní společnost, která si váží svých zaměstnanců? Máte zkušenost s komunikací se zákazníky a řešením např.

reklamací? Pokud zní Vaše odpověď ANO, tak se chopte této pracovní příležitosti a zašlete mi svůj životopis! Úspěšná mezinárodní společnost hledá šikovného kolegu / kolegyni do svého týmu, na pozici : TECHNICKO-

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK (25 - 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Péče o zákazníky
  • Technické poradenství zákazníkům
  • Spolupráce na projektech
  • Komunikace s dalšími odděleními a zákazníky
  • Občasné cestování i do zahraničí
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání, elektro nebo strojní zaměření
  • Zkušenosti s komunikací se zákazníky - výhodou
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost MS Office
  • Zodpovědného a pečlivého člověka
  • Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Perspektivní práci
  • Závodní stravování
  • Možnost kariérního růstu
  • Požádat