Technik na montáži
Energovod CZ, a.s.
Praha, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

MVP : Praha, celá ČR Kontakt : Bébrová Dana, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář Dělník / technik u nás pracuje na zakázkách.

Co Vás u nás čeká? "Montovat výložník "Instalovat kabelové žlaby "Montovat a pokládat kabeláž "Montovat požární ucpávky Na danou pozici potřebujete : "Chuť pracovat a naučit se novému "Ochotu cestovat na zakázky po celé ČR (ubytování máte od nás zajištěno) "ŘP sk.

B "Znalost českého jazyka je výhodou Co můžete získat : *Zázemí stabilní české společnosti se zakázkami min. na dalších 5 let.

 • K základní mzdě dostanete veškeré zákonné příplatky (např. cestovní náhrady). *Obdržíte veškeré vybavení pro práci *Možnost kariérního růstu, protože si své vedoucí vychováváme z kolegů.
 • Dále budete moci využít další firemní benefity (příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 110,- Kč, 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno (sick days), příspěvek na Multisport, a další použijte odpovědní formulář
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost