Učitelé na 1. stupni základních škol
Základní škola a mateřská škola Husinec - Řež, příspěvková organizace
Husinec, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Místo pracoviště : - ZŠ a MŠ Husinec-Řež, Ke Škole 17, Řež, 250 68 HusinecPrvotní kontakt : - tel. : použijte odpovědní formulář- e-mail : použijte odpovědní formulářUpřesňující údaje : " vedení třídy žáků na 1.

stupni," účast na společenských akcích třídy a školy, " spolupráce s ostatními kolegy a vedením školy," průběžná komunikace s rodiči.

Zaměstnanecké výhody : Nabízíme : " smysluplnou a zajímavou práci," zajímavé platové ohodnocení," možnost využít zaměstnanecký byt," podporu osobního rozvoje a vlastní iniciativy," důvěru ve vaše schopnosti," možnost dalšího vzdělávání," inspirativní prostředí malé školy u Vltavy, " moderní a rozrůstající se školu s rodinnou atmosférou," výborné dopravní spojení s Prahou a Kralupy nad Vltavou.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost