Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři
Střední škola dostihového sportu a jezdectví
Praha-Velká Chuchle, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt : tel. : použijte odpovědní formulář / Po-Pá 7 : 00-15 : 00hod, e-mail : použijte odpovědní formulářStřední škola dostihového sportu a jezdectví Praha -

Velká Chuchle přijme do příjemného prostředí nově zrekonstruované školní kuchyně na plný úvazek kuchařku - kuchaře. Náplní práce bude příprava celodenní stravy.

Požadujeme vyučení nebo praxi v oboru, bezúhonnost, kladný přístup k práci, stručný životopis.Informace a zasílání nabídek : použijte odpovědní formulář tel.

použijte odpovědní formulářpoužijte odpovědní formulářZaměst.výhody : Dovolená 5 týdnů, stravování ve vlastní ŠJ s příspěvkem na stravu, příspěvek na penzijní spoření, poukázky Focus pass, příplatky za směnnost, víkendy a svátky.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost