ŘIDIČ / ŘIDIČKA C+E MKD
SPEDITRANS Transport, s.r.o.
Hořice, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Bližší informace na tel. použijte odpovědní formulář (p. Rosa), použijte odpovědní formulář (p. Krylová) nebo na e-mailu : použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulářHledáme nové zaměstnance do týmu na pozici řidiče C+E na MKD.

Jedná se o přepravy do D, F, E, B NL, nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení 45 - 50 tis.Kč čistého. Požadujeme ŘP sk. C+E, trestní bezúhonnost, profesní způsobilost, výpis z karty řidiče, praxi v řízení tahače s návěsem, chuť řídit a pracovat.

ADR výhodou - příplatek. Parkujeme : Teplice, Praha, Hořice - po dohodě kdekoliv v místě bydliště. Nabízíme zázemí stabilní společnosti se sídlem v Hořicích, vždy přímé a slušné jednání, náborový příspěvek 20 tis.

Kč, firemní oblečení, mobilní telefon i pro soukromé účely, možnost sjednání pojištění odpovědnosti - bonus při bezeškodním průběhu.

Stáří vozidel max. 4 roky. Zaměstnanecké výhody : bonusové programy, služební telefon i k soukromému použití, náborový příspěvek 20.000,- Kč, firemní oblečení

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost