Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Základní škola a Mateřská škola Mozaika
Mnichovice, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Místo pracoviště : - Myšlínská 30, 251 64 MnichovicePrvotní kontakt : - e-mail : použijte odpovědní formulářUpřesňující údaje : Do naší zavedené kuchyně základní a mateřské školy Mozaika o malém počtu dětí hledáme kuchaře / ku na plný úvazek.

Očekáváme chuť vařit také racionální stravu (včetně obilnin a luštěnin, je možné využít stávající osvědčené receptury). Výše platu se bude odvíjet od kvalifikace a praxe.

Pracovní doba : PO-PÁ (7 : 00-15 : 30) Co od Vás požadujeme : 1) výpis z rejstříku trestů 2) platný zdravotní průkaz na dobu neurčitou3) doklad o dosaženém vzdělání (vyuční list, maturita)4) chuť pracovat v klidném prostředí školy5) příjemné vystupování6) ochotu spolupracovatZaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, prázdninový řežim, volné víkendy

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost