KALKULANT - ROZPOČTÁŘ
Casta a.s.
Písek, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

ZÁKLADNÍ NÁPLŇ PRÁCE : - poptávání specializovaných subdodavatelů a zajišťování nabídek- analýza a vyhodnocení cenových nabídek- zpracovávání rozpočtů- vypracovávání objemových cenových porovnání dle typu staveb- spravování databáze subdodavatelů- příprava podkladů pro nabídky společnostiPOŽADAVKY : - VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru - praxe v oblasti rozpočtování staveb- dobrá znalost práce na PC - MS Office, především Excel, AutoCad, MS Project- znalost SW pro zpracování rozpočtů- komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, iniciativní přístup, smysl pro fair-play, týmovostPracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

NABÍZÍME : - uplatnění ve stabilní společnosti s možností profesního i kariérního růstu- odměňování závislé na osobních výkonech- práce v přátelském kolektivu- dlouhodobý zaměstnanecký vztah- podpora dalšího vzdělávání a odborného rozvoje- výše platu po zapracování 40.

000,- - 50.000,- Kč měsíčně + podíl na ročních odměnách až do výše 50% roční mzdy- příspěvek na stravování - příspěvek na životní pojištění po odpracovaném roce- bonusová dovolená dle odpracovaných let a výsledků společnosti- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodlouženíKontakt : zasílejte životopisy na email : kariera castapisek.

czPreferujeme nejdříve tel. kontakt.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost