Operátoři gumovýroby
WOCO STV s.r.o.
Vsetín, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

OPERÁTOŘI GUMOVÝROBYPOŽADUJEME : manuální zručnost, pečlivost, zodpovědný přístup k práci, praxe v automobilovém průmyslu nebo lisovně výhodou.

NÁPLŇ PRÁCE : obsluha lisu a konečné opracování výrobků.NABÍZÍME : výše mzdy na základě výkonu, dlouhodobé uplatnění v prosperující nadnárodní firmě, týden dovolené nad rámec Zákoníku práce, tzn.

5 týdnů dovolené, odměny za přítomnost 6%, příplatky za odpolední směnu 4 Kč / hod. a práci o víkendu nad rámec Zákoníku práce 75%, navíc poukázky Unišek+ na volnočasové aktivity v hodnotě 1.

000 Kč / kvartálně, věrnostní bonus 4x ročně (celkem 6.000 - 12.000 Kč dle počtu odpracovaných let), hodiny plavání a bruslení výhradně pro naše zaměstnance zdarma, letní a vánoční příspěvek, příspěvek na firemní stravování (cena jídla 30 Kč), firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky.

PRVNÍ KONTAKT : telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář v Po-Pá v době od 8 : 00-15 : 00 hodin nebo e-mailem na použijte odpovědní formulář

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost