Vývojáři softwaru
Cimpress Technology Czech Republic s.r.o.
Praha
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Praha. Kontaktní osoba : paní Vícenecová Romana, e-mail : romana.vicenecova ibs-sro.com.Náplň práce : programování a vývoj softwaru, rozvoj a zefektivnění služeb pro E-Commerce zákazníky, testování pomocí SpecFlow, NUit, Watir, Scrum, Kanban, XP, rozvoj webu pomocí ASP.

net MCV Razor, testování pomocí NU unit, SpecFlow, Watir a Cucumber.Požadavky : minimálně bakalářské vzdělání v oblasti IT technologií (MIS,CIS,SNS, počítačová věda nebo ekvivalentní), nejméně tři roky relevantních zkušeností v oboru, nejlépe v prostředí E-Commerce, znalost programování pomocí jQuery, handlebars, backbone.

js, znalost programů v C# NET nebo java a vývoje SOA, schopnost produktivně pracovat napříč týmy, silné komunikační dovednosti, proaktivní myšlení.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost