Elektromechanik - Elektrikář
Spin HR s.r.o.
Hlinsko, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Nastavování, údržba a opravy zařízeníProvádění pravidelné údržbyNávrhy elektrotechnických procesů údržbyAnalýza a odstraňování příčin výrobních problémůTechnická podpora výrobyPráce s technickou dokumentacíVedení dokumentace o údržbě a funkci strojů a zařízeníEvidence pracovních činností odvedených v dané směněZnalost komunikačních kanálů na Omron, fanuk, engel?

Diagnostikuje a odstraňuje poruchy na elektrické části výrobních zařízeníPodílí se na plánované preventivní údržbě výrobních zařízeníAnalyzuje příčiny poruchPodílí se na technickém vylepšování a provádění preventivních opatření proti vzniku poruch na výrobních zařízeníchVyrábí a montuje jednoduché elektrické prvkyPodílí se na uvádění nových strojů a zařízení do provozu a na jejich opravách společně s ostatními specialisty a externími servisními pracovníkyPožadujeme : Odborné vzdělání s výučním listem nebo maturitou v oboru elektrických zařízeníNejméně jeden rok zkušeností s údržbou elektrických zařízeníOdborná způsobilost podle vyhlášky č.

50 / 1978 Sb., O odborné způsobilosti v elektrotechnice 6, 8Práce ve třísměnném provozuManuální zručnostŘidičský průkaz skupiny BSamostatnost, spolehlivost, flexibilitaNabízíme : Příležitost být u rozjezdu nové výroby ?

využíváme nejnovější technologiePotřebná zaškolení a školeníPříspěvek na stravování ? stravenky v hodnotě 80 Kč5 týdnů dovolenéPříspěvek na penzijní připojištěníMotivační odměňování, pohyblivá složka mzdy, odměny za ?

zlepšováky?Příjemné zázemí nadnárodní výrobní firmy s tradicíPracovní fond 37,5 hodinyMožnost dalšího karierního růstuFiremní akceVzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost