ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE V OBLASTI VÝSTAVBY SÍTÍ
LuckyNet s.r.o.
České Budějovice, Česká republika
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro LuckyNet s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
 • lokalita : Žižkova tř. 1321 / 1, České Budějovice 1 (České Budějovice), 37001
 • Přidáno : 18.4.2019
 • Všeobecní administrativní pracovníci :

 • Těšíme se na schopnou posilu do našeho týmu. Nabízíme smysluplnou a zajímavou práci; dlouhodobě motivační finanční ohodnocení;
 • mladý kolektiv; počáteční zaškolení a dlouhodobé nabývání znalostí; stravenky a slevy na naše služby pro vás a vaše známé.

  Poskytujeme služby v telekomunikacích, každý úkol je pro nás výzvou, jak jej úspěšně vyřešit. Ideální kandidát na tuto pozici je slušný, pracovitý a zodpovědný, měl by mít stavební vzdělání, nebo alespoň zkušenosti v oboru a musí si umět nápaditě poradit s plněním úkolů, srozumitelně a jasně umět předávat informace a jednoduše organizovat a plánovat si práci.

  ŘP sk. B a pokročilá dovednost s prací na PC podmínkou, orientace v technických záležitostech výhodou. Pokud Vás tato pozice zaujala, těšíme se na Vás.

  Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

  Hrubá mzda : 24 000 31 000 Kč / měsíc

  Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost