Doručovatel letáků a adresných zásilek pro okres Rakovník
Mediaservis, s.r.o.
Rakovník, CZ
před 10 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáte pravidelný a stabilní přivýdělek? Jste zodpovědný a spolehlivý člověk? Rádi se pohybujete venku? Chcete si práci plánovat podle sebe?

Chcete brigádu na dva až čtyři dny v týdnu? Pokud ano, tak pro naši společnost hledáme právě Vás nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího doručovatele letáků a adresných zásilek.

Do odpovědi vždy uvádějte Vaše jméno, celou adresu a telefonní číslo.

Co Vás čeká a nemine? dostanete svěřenou lokalitu a sami si určíte, kudy a jakým způsobem svěřené zásilky roznesete letáky, dopisy a vše potřebné k roznosu Vám zavezeme až domů na roznos dostanete dva dny a je jen na Vás, kdy vyrazíte, zvládnout to můžete i během pár hodin Požadujeme : Bez čeho se neobejdete : pozice je vhodná od 16 let při ukončení základní školní docházky hledáme ty, kterým nevadí pravidelný pohyb po venku důslednost a základní orientační smysl jsou pro výkon práce důležitou součástí Nabízíme : Čím Vás odměníme : pravidelný a stabilní přivýdělek na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti platí, že čím více roznesete, tím více si vyděláte práci je možné přizpůsobit Vašim časovým možnostem pohyb po čerstvém vzduchu a čistou hlavu nástup možný ihned Vzdělání : vyučení, vysokoškolské, postgraduální, bakalářské, vyšší odborné, SŠ s maturitou, základní Typ pracovního poměru : Práce na ŽL

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost