STAVBYVEDOUCÍ stabilní společnost s tradicí
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Louny, CZ
před 6 hodinami
source : Easy-prace.cz

Jsme společnost zahrnující stavební projekty ve všech stavebních odvětvích. Jsme nezávislí na externích dodavatelích máme k dispozici svoje vlastní závody na těžbu a zpracování surovin výrobu betonu apod.

Stavíme s ohledem na budoucnost a v nejvyšší kvalitě!Hledáme do svých řad posilu na pozici Stavbyvedoucí (m / ž). Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce : -Dohled kontrola provedených prací subdodavatelů-Správa stavby v místě realizace-Odpovědnost za kvalitu provedených prací-Kontrola dodržování BOZP-Komunikace s technickým dozorem investora-Ručení za dodržení harmonogramu realizace stavebních pracíPožadujeme : -SOU / SŠ vzdělání stavebního oboru případně několikaletá praxe v oboru-Flexibilitu-Řidičský průkaz sk.

B aktivní řidič-Spolehlivost zodpovědnostNabízíme : -HPP u stabilní prosperující společnosti-Odpovídající platové ohodnocení + benefity-Pravidelné vzdělávání-Možnost využití výuky německého jazyka-Možnost využití ubytování-Roční prémie-5 týdnů dovolené-Stravenkový paušál-Příspěvek na doplňkové penzijní spořeníV případě zájmu o bližší informace mě neváhejte kontaktovat email : použijte odpovědní formulář nebo tel.

použijte odpovědní formulář.Vzdělání : VyučeníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.