VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA (HPP)
Armáda spásy v České republice, z.s.
Frýdek-Místek, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

A11 z : 11 / 6 / 2021 (HPP) a : 10 / 1 / 2022Požadujeme : - Odbornou a zdravotní způsobilost dle Zákona 96 / 2004 Sb. o nelékařských zdravotních povoláních.

 • Předložení výpisu z RT- Kladný vztah k seniorům a osobám se zdravotním postižením.- Samostatnost, důslednost, schopnost spolupráce v týmu, flexibilitu.
 • Ochotu dále se vzdělávat a dále se rozvíjet, přinášet inovace.- Respektování křesťanských zásad Armády spásy.Výhodou : - Řidičský průkaz skupiny B- Praxi v zařízeních sociálních služeb.
 • Nabízíme : - Plný pracovní úvazek na 37,5 hodin týdně (12 hodinové směny, včetně sobot a neděl, bez nočních směn), možnost i zkráceného úvazku na HPP dle domluvy.

 • Nástupní hrubá mzda 38 500 Kč + 2.000 Kč. - VŠ vzdělání Mgr. nebo specializace, po zkušební době možnost dalšího navýšení mzdy.
 • Odměny, příplatky za směnnost, svátky. - Práci v mezinárodní křesťanské organizaci. - Možnost dalšího vzdělávání.- Zaměstnanecké stravenky 90kč, penzijní připojištění aj.
 • Předpokládaný termín nástupu dle dohody.Zájemci zasílejte strukturovaný životopis, a motivační dopis (max.1 / 2 A4) na adresu zuzana.
 • siskova armadaspasy.czVybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a přizváni k ústnímu pohovoru, bližší informace u vedoucí přímé práce Mgr.

  Zuzany Šiškové, tel. 773 770 338.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost