Vedoucí ekonomiky - skvělá pracovní příležitost !
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kraslice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Baví Vás práce s čísly a máte zkušenosti s vedením lidí? Pak hledáme právě Vás!Náplň práce : - Vedení ekonomického účetní oddělení a finanční controlling- Zastupování firmy při jednání s úřady a auditorem nebo jinými institucemi- Zpracování měsíční roční a konsolidované závěrky- Vedení a spolupráce s ostatními oddělení- Řízení a vyhodnocování finančního vývoje organizace posuzování finančních rizik a příležitostí tvorba a kontrola finančních plánů- Kontrola a analýza nákladů organizace- Podpora při sestavování kalkulací zakázkové výrobyCo je potřeba mít abyste u nás uspěl / a - Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky- Komunikativní znalost AJ nebo NJ- Řidičský průkaz sk.

BCo Vám na oplátku nabídneme my ? - Práce na HPP- Relokační příspěvky ve výši 10 000- po dobu 6 měsíců- Za Váš nástup Vám poskytneme jednorázový příspěvek ve výši Vašeho platu- Atraktivní finanční ohodnocení + 13.

plat a 14. plat- 25 dní dovolené- Mezinárodní společnost s možností seberealizace- Účast na mezinárodních konferencích a možnost dalšího vzdělávání- Příspěvky na dopravu- Příspěvky na penzijní připojištění- Dotované stravováníVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost