Kontrolor kvality (Ref. č.: 301)
QSR24h Slovakia s.r.o., odštěpný závod Břeclav
Kvasiny, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Náplň práce

Do našeho úspěšného týmu v oblasti poskytování služeb v automobilovém průmyslu hledáme nové kolegy na pozici - kontrolor kvality.

Vaším úkolem bude :

  • kontrola kvality dílů
  • kompletizace dílů a následná kontrola kvality
  • rework / oprava kvality dílů
  • Práce lze na živnost, HPP a Dohodu.

    Benefity

    Příplatky za práci v noci, o víkendech a svátcích

    Profesionální zaškolení

    Férový přístup (komplexní péče koordinátorů)

    Zázemí stabilní společnosti

    Předpoklady

    Dobrý zrak a zdravotní stav

    Vysoká míra flexibility

    Preciznost

    Zodpovědnost a spolehlivost

    Výhodou řidičský průkaz skupiny B

    Zkušenosti z automobilového průmyslu velkou výhodou, ne podmínkou

    Specializace

    Technické, není podmínkou

    Nabízená mzda

    Po roce pololetní odměny. Pro zaměstnance na HPP stravenkový paušál 75 Kč / den.

    Informace o náboru

    Děkujeme za Váš životopis a vážíme si Vašeho zájmu.

    Vhodné kandidáty budeme kontaktovat.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.