Strojní elektromechanik (náborový příspěvek 20.000)
GZ Media, a.s.
Loděnice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz
 • zajištění bezporuchového provozu elektromechanických zařízení ve výrobě gramofonových desek - provádění preventivní údržby a opravy elektrických zařízení - instalace a montáž nových zařízení - plnění operativních úkolů v provozuPožadujeme : - středoškolské vzdělání - obor elektro (par.
 • 6 vyhl. 50 / 1978 sb.) - odborná praxe a znalost hydraulických a pneumatických schémat je pro Vás výhodou - schopnost analyzovat a odstraňovat poruchy el.

  zařízení - ochotu pracovat ve 12 hodinových směnáchNabízíme : - pracovní smlouvu na dobu neurčitou - motivující mzdové ohodnocení a čtvrtletní odměny - zajímavou práci v prostředí stabilní a prosperující firmy - firemní vzdělávání včetně zácviku a adaptace - zaměstnanecké výhody a benefity - skvělou dopravní dostupnost z Berouna a Prahy Zličín - dopravu z Kladna zajišťujeme zdarmaVzdělání : vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost