Lisař/ka, pracovník/nice balení výrobků
Josef Škrkoň - Techplast, a.s.
Česká Třebová, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO JE VHODNĚJŠÍ PRO ŽENYPOŽADUJEME : -spolehlivost -samostatnost -aktivní a pozitivní přístup k práci NABÍZÍME : - zaměstnání ve stabilní společnosti, příjemné prostředí nového závodu-

stravenky, poukázky Multi-čtvrtletně, věrnostní bonusy, - jednorázové odměny a další zaměstnanecké benefity- 3 dny dovolené navícŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA E-

MAILUpozorňujeme vás, že zasláním Vašeho životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle Zákona 101 / 2000 Sb. o ochraně osobních údajů, za účelem výběrového řízení, případně výběru na danou pracovní pozici.

Po ukončení tohoto řízení bude Váš životopis vymazán. Chcete-li, aby Váš životopis byl nadále veden v naší evidenci, musíte nás písemně požádat a stanovit lhůtu evidence.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost