Práce s okamžitým nástupem v závodě LEGO
Manuvia
Kladno, Středočeský kraj, CZ
před 5 dny

Pracujte pro LEGO jednu z nejsilnějších značek světa a plňte dětem sny výrobou hraček. Hledáme manuálně zručné kolegy s dobrou jemnou motorikou pro práci na pozici operátora výroby v Kladně.

Vydělejte si 142 Kč / h + získejte výkonnostní prémii 2 300 Kč. Ušetřete také na dopravě a stravování. Svozy jsou zdarma a najíst se můžete pouze od 14 Kaček.

Nástupy jsou možné okamžitě.

Zaujala Vás tato nabídka? A to ještě nevíte o dalších benefitech, které najdete níže. Ozvěte se nám ještě dnes a splňte sny sobě i dětem.

Náplň práce Operátor výroby :

  • výroba hraček
  • ukládání stavebnic do pytlíků , kontrola na váze pozice prepack
  • kompletace jednotlivých balení do papírových krabic pozice finalpack
  • práce na dvanáctihodinový provoz, 2 denní, 2 noční, 4 dny volno
  • práce ve stoje
  • Benefity pro zaměstnance :

  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání na HPP
  • zajímavé mzdové ohodnocení 142 Kč / h
  • výkonnostní prémie 2 300 Kč
  • odměny za přesčasy
  • zvýhodněné stravování, skvělé obědy pouze od 14 Kč
  • zdarma svozy z lokalit Most, Louny, Slaný, Beroun, Loděnice, Rudná, Rakovník, Ruzyně
  • po zkušební době 50 % sleva na LEGO
  • k dispozici náš koordinátor, jeho kancelář přímo v místě pracoviště
  • pravidelné zálohy
  • mzda vyplácena vždy včas v daný výplatní termín (formou šeku, nebo na účet)
  • pracovní oblečení (obuv + tričko) při nástupu zdarma
  • nástupy každý týden
  • Požadujeme :

  • manuální zručnost, šikovnost, jemná motorika
  • spolehlivost a flexibilita
  • Mezitím si můžete přečíst, jak probíhá pohovor během tohoto nouzového stavu a .

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.