Operátor lepení -mzda od 25.800,- + příplatky
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Brno
před 1 dnem
source : Hitprace

Informace

Pro našeho významného klienta hledáme zručné pracovníky na oddělení montáže dveřních křídel na pozici Přípravář lepení.

Náplň práce :

  • Lepení nebo montáž dveřních rámů a skel
  • Tmelení dveřních křídel
  • Práce s maskovací páskou
  • Dodržování předepsaných prac.postupů
  • Co od vás očekáváme

  • Manuální zručnost
  • Vyučení v technickém oboru (výhodou ne nutností)
  • Chuť pracovat a zájem učit se novým věcem
  • Samostatnost, proaktivita
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Nabízíme :

  • Mzda od 25.800Kč +prémie a zákonné příplatky
  • Možnost čerpaní finanční zálohy
  • Kompletní zaškolení
  • Velké množství firemních benefitů a akcí
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Možnost finanční zálohy
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.