Svářeč kovů (CO2)
Top Recruit s.r.o.
Rožmitál pod Třemšínem, CZ
před 18 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Top Recruit s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Rožmitál pod Třemšínem, 26242
  • Přidáno : 28.11.2018
  • Výrobce zemědělských strojů hledá do svého týmu šikovného svářeče.

    Náplň práce :

  • Svařování v ochranné atmosféře CO2 dílů a komponentů na zemědělské stroje dle zadané výkresové dokumentace
  • Požadujeme :

  • odbornou svářečskou praxi
  • SO vzdělání (výhodou technického zaměření)
  • platný svářečský průkaz CO2
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • manuální zručnost
  • časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost
  • Nabízíme :
  • 180 Kč / hod
  • Po zapracování 14 Kč / hod prémie za kvalitu
  • 10 000 Kč náborový příplatek (po 1 roce)
  • 13., 14. a 15. Plat (po 1 roce)
  • Závodní stravování (32Kč)
  • 10% příplatek za případné víkendové směny, 100% za svátek, 25% za přesčasy, 50% za přesčasy o víkendu
  • Jednosměnný režim Po Pá (6 : 00 14 : 30)
  • Kde? Rožmitál pod Třemšínem

    Nástup možný ihned