Manažer obchodní skupiny
Pavel Munduch
Pelhřimov, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce : řízení podřízeného týmu, vzdělávání sebe i podřízeného týmu, personalistika, účast na poradách vedení, koučink a mentoring celého týmu, péče a odpovědnost za kvalitu vykonané prácePožadujeme : ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání - minimálně maturita nebo praxe v oboru, pozitivní přístup k práci, ŘP skupiny B, licence PPZ od ČNB - výhodou, výborné komunikační dovednosti, uživatelskou znalost na PC, výpis z trestního rejstříku.

Nabízíme : zajištěnou klientelu call centrem společnosti, zázemí pobočky a veškerý servis zdarma, pravidelná školení a workshopy, možnost kariérního růstu, příspěvky na osobní automobil v hodnotě 10 000,- / měsíčně, zvýhodněný telefonní tarif, firemní akce včetně dovolených.

Životopis zasílejte na emailovou adresu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost