Elektrikář - rekonstrukce kolejových vozidel + ubytování
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Krnov, CZ
před 10 hodinami
source : Easy-prace.cz

Společnost zabývající se výrobou, rekonstrukcí, modernizací a opravou osobních a nákladních železničních kolejových vozidel hledá do svého týmu ElektrikářePožadujeme : Společnost zabývající se výrobou, rekonstrukcí, modernizací a opravou osobních a nákladních železničních kolejových vozidel hledá do svého týmu Elektrikáře Požadujeme : - Vyučení v oboru elektro-silnoproud - Platná vyhláška 50 / 1978 Sb.

minim. 5. - Manuální zručnost - Ochotu učit se novému - Spolehlivost a stabilituNabízíme : - Hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání - Denní dieta 195,-Kč - Mzda 21.

000,-Kč čistého vč. diet - 20 dní dovolené - Zajištěné a hrazené ubytování - Proplácené cestovné - Možnost týdenní finanční zálohy - Pravidelný kontakt s koordinátorem - ZaučeníVzdělání : SŠ s maturitou, vyučeníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost