VEDOUCÍ LOGISTIKY
AC Jobs
Jihlava
před 1 dnem

Jste člověk zběhlý ve výrobní logistice a můžete nabídnout víceleté zkušenosti z výrobní společnosti? Chcete využívat anglický jazyk a mít možnost seberealizace v rámci top managementu?

Dynamická společnost s dlouholetou tradicí a významným postavením na trhu Vám nabízí uplatnění Vašich dosavadních zkušeností na pozici : VEDOUCÍ LOGISTIKY

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za vedení týmu
  • navazování kontaktů a jednání se zákazníky a dodavateli
  • řízení zásob, skladování a sledování toku zboží
  • optimalizace logistických procesů
  • komunikace napříč společností, reporting
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost práce v systému SAP výhodou
  • dynamickou, samostatnou osobnost
  • Co nabízíme?

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • možnost odborného růstu
  • firemní stravování
  • notebook, telefon
  • příspěvek na dopravu
  • penzijní připojištění
  • místo výkonu práce : kraj Vysočina
  • Požádat