Pracovník/ice na recepci na DPP/DPČ
KORZO LIPNO s. r. o.
Lipno nad Vltavou, Czech Republic
před 10 hodinami
source : Hitprace

Společnost KORZO LIPNO s.r.o zabývající se realitami a provozováním investičních apartmánů hledá do svého týmu na léto 2022 pracovníka / ici na recepci na DPP / DPČ / PS.

Možná je i dlouhodobá spolupráce. Požadujeme : komunikativnostzákladní znalost AJ, NJznalost práce na PCsamostatnostspolehlivostflexibilituzodpovědný přístuppříjemné vystupovánízkušenost v oboru je vítání, ale rádi vše naučíme.

Nabízíme : příjemné zázemí v novém a moderním prostředípodporu v zaučenídlouhodobou spoluprácijednosměnný pracovní režim s nerovnoměrným rozvržením pracovní (krátký / dlouhý týden)přátelský kolektivzajímavou a různorodou práci.

Náplň práce : check-in a check-out hostůpráce s rezervačním systémem Previokomunikace s hosty a řešení jejich požadavkůvyřízování rezervací.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost