ŘIDIČ/KA DO 3,5t - SKLADNÍK/NICE
KomarTrans s.r.o.
Ústí nad Orlicí, Czech Republic
před 4 hodinami
source : Hitprace

Jsme dopravní společnost KomarTrans zabývající se převážně dopravou, skladováním a celním servisem. Do našeho týmu hledáme řidiče / čku do 3,5 t - skladníka / ciNÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODYCO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE : - předání / naložení požadovaného zboží - přeprava v rámci celé České republiky- kontrola dodacích listů- řádné vedení skladu- vykládka a nakládka zboží- manipulace zboží na skladěJAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT?

 • zodpovědnost- flexibilitu- spolehlivost a férové jednání- předchozí zkušenosti na pozici skladníka - samostatnost- čistý trestní rejstříkCO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
 • zázemí stabilní rodinné firmy, osobní přístup- dobrá dostupnost do zaměstnání- firemní akce- garance výplatního termínu samozřejmostí- věrnostní výhoda po 2, 3 a 5ti letech odpracovaných na firmě ve formě roční premie 6, 9 a 12 tisíc korun a 21, 23 a 25 dní dovolené- profesní školení, pojištění odpovědnosti, proplacení lékařeKONTAKT : telefonicky nebo email
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost