Senior finanční účetní
MANPOWER
Královéhradecký, Nový Bydžov
před 2 dny
source : Hitprace

Hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici samostatné účetní, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti.

Společnost se zabývá výrobou strojírenských komponentů pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál.

Můžete se těšit na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce : Nový Bydžov

POPIS POZICE :

spolupráce při auditech a ročních závěrkách

kontrola a účtování tuzemských i zahraničních faktur vydaných

evidence pohledávek, zápočty

samostatné účtování, kurzové rozdíly, časové rozlišení, dohadné položky

příprava a kontrola podkladů pro DPH

zpracování účetních dokladů v rámci závěrkových prací

komunikace a spolupráce s externími auditory

účtování banky, správa daní

PROFIL KANDIDÁTA :

praxe na obdobné pozici

znalost podvojného účetnictví a orientace v účetních a daňových předpisech

spolehlivost, pečlivost, samostatnost

dobrá znalost excelu

AJ- základní znalost- schopnost odepsat na email

analytické myšlení a schopnost dodržovat termíny

NABÍZÍME :

individuální finanční ohodnocení odvíjející s od vašich zkušeností

flexibilní začátek a konec pracovní doby

stravenky, sick days

možnost občasné práce z domova

firemní akce, přátelské pracovní prostředí

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.