LOGOPED, KLINICKÝ LOGOPED
MMN, a.s.
Semily, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Požadavky : Logoped nebo Klinický logoped, Bc., Mgr., VŠ vzdělání, odborná způsobilost dle zákona č. 96 / 2004 Sb., magisterská závěrečná zkouška z logopedie a surdopedie, pro oddělení následné rehabilitační péče, následné ústavní péče a ambulanci, mzdové ohodnocení dle vzdělání a praxe,práce v krásném a nově vybaveném prostředí mezi příjemným a vstřícným kolektivem,nástup možný ihned v úvazku 1,00 MMN, a.

s. nemocnice Semilyznalost práce na PC, pracovní doba od 7,00 do 15,30 hod., Bližší informace : použijte odpovědní formulář MUDr.

Jiří Kalenský předseda představenstva5 týdnů dovolené, závodní stravování, včetně dalších benefitů a odměn dle Kolektivní smlouvy, sick days, zajištění bytu k trvalému užívání, možnost dalšího vzdělávání Tato pozice není podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.

s.kontakt : telefonicky od 8.00 do 14.00 hod., e-mailem osobně - ředitelství MMN, a.s. po - pá od 8.00 do 12.00 hod.,

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost