UČITEL/KA ODBORNÉHO VÝCVIKU A PRAXE - ELEKTRO
Střední průmyslová škola Třebíč
Třebíč, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Požadované ÚSO vzdělání v oboru elektro, případně vyučení v oboru elektro silnoproud nebo slaboproud, s platnou zkouškou z vyhlášky č.

50 / Sb. 1978, 6 nebo 7. Jedná se zejména o praktickou výuku žáků v dílnách odborného výcviku a praxe doplněnou elektro údržbou budov školy nebo pracemi na sjednaných zakázkách.

Zaměstnanecké výhody : Stravování ve vlastní školní jídelně (výběr z 3 druhů jídel), příspěvky z FKSP na stravování, kulturu, cestování atd.

zaměstnanecký tarif pro volání (až 5 SIM pro volání zdarma a zvýhodněné volání), výuka v plném úvazku 30-35 hodin podle rozvrhu hodin (přítomnost ve škole), nepřímou činnost může učitel OV vykonávat mimo školu, 40 dnů dovolené ročně.Možnost zajištění ubytování.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost