Elektro údržbář v Hranicích
MANPOWER
Olomoucký, Hranice
před 5 dny
source : Hitprace

Pro našeho klienta v Hranicích hledáme nového kolegu na pozici Elektro údržbář .

Máte elektro vzdělání?

Vlastníte vyhlášku 50 6 či vyšší?

A máte předchozí praxi na pozici alespoň dva roky?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis!

POPIS POZICE :

Na své nové pozici budete zodpovídat primárně za provádění preventivní a plánované údržby strojů a zařízení ve výrobě. Bude potřeba zajistit i opravy strojů a zařízení, případně zajistit údržbu budovy a areálu.

Na této pozici bude pracovat primárně samostatně, ale je důležité umět pracovat i v týmu s dalšími kolegy.

PROFIL KANDIDÁTA :

Od nového kolegy požadujeme elektro vzdělání (alespoň SŠ; silnoproud) a vyhlášku 50 6 či vyšší. Důležitá je i předchozí praxe na podobné pozici v délce alespoň 2 roky.

Celkově ale hledáme člena týmu, který se nebojí práce a je proaktivní.

JEDNÁ SE O PRÁCI NA DVĚ SMĚNY!

NABÍZÍME :

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno a těšit se můžete i na týden dovolené navíc, stravenky, příplatky a také na pololetní a roční bonusy.

Do práce je možné nastoupit ihned.

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.