Vrátný/strážný
Eagle Eyes a.s.
Halenkovice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Dáváme příležitost i těm, kteří nemůžou pracovat na plný úvazek. Nabízíme práci na zkrácený pracovní úvazek na pozici vrátný / strážný.

Vše co požadujeme je poctivost, chuť do práce a srdce na pravém místě. Pracovní náplň se odvíjí od požadavku zákazníka. Za svědomitost, spolehlivost a dobré výsledky ODMĚNY.

Firemní bonusy : příspěvek na životní pojištění, ošatné, uniforma zimní / letní, uhrazení certifikátu pro výkon služby, odměny za dobře odvedenou práci.

Pracovní místo je vyhrazeno pro osobu OZP. Zaměstnanecké výhody : jednorázový příspěvek Kč 5.000,- Kč. Odměny, příplatky, příspěvek n životní pojištění, flexi pasy, ošatné, certifikát pro výkon služby, výhodný rodinný telefonní tarif.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost