Úklízeč/ka
REPARTO Zábřeh s.r.o.
Mohelnice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením. Doba určitá 1 rok s možností prodloužení. Náplň práce : každodenní úklid a dezinfekce denních místností, společných prostor, kanceláří a sociálního zařízení, vynášení odpadků, doplňování chybějících papírových ručníků a toal.

papíru a v druhé části také umývání použitého nádobí a jídlonosičů v profesionální myčce a jejich příprava a kompletace pro použití na další den.

Úklid se provádí v odpoledních hodinách po 14 : 00 hod. až po skončení aktivit pro klienty Okýnka. Jedná se o samostatnou práci s přístupem do všech kanceláří, proto je vyžadována spolehlivost a bezúhonnost pracovníka.

Nástup možný ihned.Kontakt : zájemci se mohou hlásit u pí. Marcely Klimkové, tel. 736 509 432, email : info reparto.cz. Součástí přihlášky musí být profesní životopis.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost