Slévárenský dělník - Obsluha CNC
KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
Třemošnice
před 12 hodinami
source : Hitprace

Pracoviště : Hedvikov 1 a Družstevní 436, Ronov nad Doubravou 538 42 NÁPLŇ PRÁCE : obsluha obráběcích center a myček, obsluha zařízení na kontrolu těsnosti dílů a dodržování pracovních standardů.

POŽADUJEME : zkušenosti s obsluhou CNC strojů výhodou, ochotu pracovat ve směnném provoze, manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, schopnost a ochotu učit se novým věcemNABÍZÍME : výplatu pravidelně a včas, pět týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodního lékaře v areálu firmy, stravenky, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škody (po odpracování 12 měsíců), věrnostní odměny, možnost ubytování.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle a to mezi 8 : 00 - 14 : 00 hod, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně.

Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost