Elektrikář/ka - směnový
Cembrit a.s.
Šumperk, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Náplň práce : - dohled nad provozem automatizovaných výrobních linek v závodě- provádění údržby, kontrol a oprav automatizační techniky- provádění diagnostiky a odstraňování poruch na výrobních linkáchPožadujeme : - vyhl.

50 / 78 sb. 6 (absolventy s 5 rádi zaučíme)- manuální zručnost- dobrý zdravotní stav- chuť pracovatPracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

Pracovní doba : nepřetržítý provoz směny 6 : 00 - 18 : 00 nebo 18 : 00 - 6 : 00. dovolená 5 týdnů, příspěvek na soukromé životní připojištění, příspěvky na závodní stravu / stravenky, příspěvky na rekreace, masáže, sportovní aktivity, zvýhodněné mobilní tarify, odměny při pracovních a životních jubileích aj.

Kontakt : telefonicky Út - Čt 7 - 13.00, e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost