železobetonáři
Labour sevices s.r.o.
Hodonín
před 3 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Na Výhoně 3527, 695 01 Hodonín. Charakteristika : železobetonář přirpavuje, ukládá, váže a svařuje betonářskou výztuž a osazuje železobetonové prefabrikované prvky.

Pracovní činnosti : volba postupu práce, pomůcek, nářadí a technologických podmínek pro provádění železobetonářských prací.

Sestavování a ukládání výztuže. Osazování železobetonových konstrukcí a dílců včetně jejich ukotvení. Betonování monolitických konstrukcí ze železového a předpjatého betonu, včetně tenkostenných konstrukcí.

Svařování výztuže nebo výztužných dílů a prutů. Zhotovování staticky náročných stavebních dílců ze železového betonu. Zesilování konstrukcí z prostého, železového a předpjatého betonu.

Opravy poškozených částí železobetonových konstrukcí. Obsluha svařovacího zařízení. Praxe min. 1 rok.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost