Technik(čka) - správce(kyně) silnoproudých zařízení osobních nádraží
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace
Ostrava
před 17 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Muglinovská 1038 / 5, Přívoz, 702 00 Ostrava 21. kontakt - zasílejte životopis na kontaktní e-mail : hubac szdc.

czPožadujeme : vzdělání a praxi v oboru elektro zaměření Silnoproudá elektrotechnika / energetika, maturita podmínkou (u VŠ vzdělání i absolvent).

Nutný dobrý zdravotní stav. Pracovní náplň : zajišťování údržby, oprav a revizí elektrozařízení a osvětlení ve výpravních budovách, kontrola prováděných prací a jejich přejímky, příprava a kontrola podkladů pro fakturaci.

Dále požadujeme : řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC (MS Office), komunikativnost (schopnost práce v kolektivu), samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.

Zaměstnanecké výhody : 30 dní dovolené, stravenky, výkonnostní odměny, příspěvek na dovolenou, režijní výhody, příspěvek na penzijní připojištění atd.Nástup ihned.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost