Skladník/ce
Manuvia
Jihomoravský kraj, Brno, CZ
před 4 hodinami

Máte zkušenost s prací ve skladu? Vydělejte si 20 000 CZK brutto + získejte výkonnostní bonusy a příplatky. Pracujte jako skladník pro našeho významného klienta světového výrobce počítačů a serverů.

Hledáme zodpovědné uchazeče na hlavní pracovní poměr. Průkaz VZV není potřebný , sami si vás proškolíme a průkaz vystavíme.

Nabízíme dotované obědy v podniku, možnost Multisport karty, mimořádné roční a půlroční bonusy.

Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!

Náplň práce skladník :

  • práce na výrobní lince (s využitím elektrických šroubováků a scanerů)
  • příprava a doplňování materiálu pro výrobní linky
  • kontrola a balení finálních výrobků
  • práce s paletovým vozíkem
  • obsluha VZV (v případě zkušenosti)
  • Výhody pro zaměstnance :

  • práci pro světovou společnost s dlouhodobou perspektivou
  • stabilní pracovní zázemí
  • práce pouze tři dny v týdnu
  • motivující mzdové ohodnocení
  • výkonnostní bonusy až 1 500 Kč
  • ubytování zajistíme
  • možnost práce přesčas a o víkendu
  • mimořádné půlroční a roční odměny
  • dotované stravování
  • systém cafeterie (katalog odměn)
  • možnost získat Multisport kartu
  • vystavení průkazu VZV
  • nástup IHNED!
  • Požadavky :

  • zkušenosti ve skladu
  • zodpovědný přístup k práci
  • samostatnost
  • průkaz na VZV výhodou
  • Mezitím si můžete přečíst článek o tom,

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.