Elektromechanik s náborovým bonusem 40.000,-Kč
ManpowerGroup s.r.o.
Jihlava
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme kvalifikované zaměstnance do stabilní mezinárodní společnosti, zaměřující se na obor automotive. Vstup rovnou do kmene společnosti.

Elektromechanické opravy a údržba montážních linek Preventivní prohlídky strojů, odstraňování zjištěných závad, upozorňování na nedostatky Evidence provedených prohlídek, oprav a výměn ND v údržbové databázi Práce v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny na bázi krátký / dlouhý týden)Požadujeme : Vzdělání technického směru Vyhl.

50 / 1978 Sb., min. 5 popř. potřebné vzdělání pro vyhl. 50 / 1978 Sb. Flexibilita, samostatnost, spolehlivost Ochota učit se novým věcemNabízíme : 13.

mzdu 5 týdnů dovolené Náborový příspěvek ve výši 40.000,-Kč Příplatek na zdraví ve výši 1.500,-Kč Příplatek na dojíždění ve výši až 1.

500,-Kč Podporu při relokaci - zajištění ubytování nebo příspěvek 50.000,-Kč Dotované závodní stravování Penzijní připojištění Příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu Mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a odvedené práci Preventivní lékařskou péči a péči o zdraví zaměstnanců Interní systém benefitů formou cafeterie Zajištění hlídání dětí externí formou Volnočasové aktivity i pro rodinné příslušníky Bezplatné odborné vzdělávání Přátelské a neformální pracovní prostředíVzdělání : vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost