Referenti prodeje
Teplo Zlín, a.s.
Zlín
před 5 dny
source : Hitprace

Minimálně středoškolské vzdělání v oblasti ekonomie, obchodu, administrativy, min. 5 let praxe, orientace v oblasti obchodu, účetnictví a podnikové ekonomiky, marketingu, prokazatelná zkušenost s prací s kompletním firemním informačním systémem (ideálně Helios Orange), dobré komunikační schopnosti (slovem i písmem), základní orientace v obchodním právu a tvorbě smluv, uživatelská znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel, PowerPoint), samostatnost, schopnost učit se novým věcem, výhodou je orientace v energetice, TZB (vytápění).

Životopis a motivační dopis posílejte e-mailem.Výhody : příspěvek na stravování a další sociální benefity, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, možnost dalšího vzdělávání, odborná školení, zázemí stabilní městské společnosti

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost