Ostraha prodejny (HPP, DPP)
BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
Frýdlant nad Ostravicí
před 3 dny
source : Hitprace

C04 z : 21 / 8 / 2020 (HPP, DPP)Náplň práce : - pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii při zadržení osob páchající trestnou činnost.

Požadujeme : - dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, předložení výpisu z RT, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu,Výhodou : - praxe - certifikát strážného (zajistíme).

Nabízíme : - možnost práce i na DPP- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. - práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned.

KONTAKT TELEFONICKY. PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT.Kontakt tel. 721 954 166 Po-Pá od 8.00-17.00 hod., na mail : nabor.centrum bohemiamarten.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost