Školní psycholog
Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno, Mozartova 24, příspěvková organizace
Jablonec nad Nisou, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Požadované kvalifikační předpoklady jsou dle zákona č. 563 / 2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů (vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu psychologie).

 • Dále požadujeme trestní bezúhonnost. Pozice je vhodná i pro absolventy se zkušenostmi při práci s dětmi.Pracovní náplň : - ve spolupráci s metodikem prevence a třídními učiteli preventivní, diagnostická a intervenční práce s třídními kolektivy;
 • metodická podpora pedagogů;- individuální práce s žáky a rodiči;- kariérní poradenství, adaptační kurzy,Nastupující psycholog může očekávat : - vstřícné vedení;
 • fungující školní poradenské pracoviště;- učitelé, žáci i rodiče navyklí využívat škol. psychologa.Výše hrubé mzdy se odvíjí od počtu let započitatelné praxe a je ve výši dle Nařízení vlády č.
 • 341 / 2017 Sb.Kontakt : e-mailem, telefonicky 8 : 00 - 15 : 00 hodin

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost