Řidič VZV/retrak – nástupní mzda 28.500 Kč/měsíc, možnost ubytování
Práce-job.cz
Olomouc
před 18 hodinami
source : Hitprace

Informace

Do centrálního skladu v Olomouci hledáme nové kolegy na pozici : Řidič vysokozdvižného vozíku

Hlavní náplň práce :

  • Naskladňování / vyskladňování palet pomocí vysokozdvižného vozíku
  • Naskladnění / vyskladnění palet do regálového systému do výše 10 m
  • Provádění úklidových činností v rámci doplnění
  • Přeprava prázdných palet a odpadu na připravená sběrná místa v oblastech skladu a závoz palet na výdejové zóny
  • Co od vás očekáváme

  • Základní vzdělání
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (denní / noční směny)
  • Oprávnění k obsluze manipulační techniky
  • Trestní bezúhonnost a fyzickou zdatnost
  • Praxe v oboru min. 2 roky
  • Co vám nabízíme

  • Nástupní mzdu minimálně 28.500 Kč + měsíční prémie, po zkušební době základní mzda 30.500 Kč + prémie, příplatek za noční směnu a náborový příspěvek po skončení zkušební doby
  • Práce na HPP na dobu neurčitou
  • Až 5 týdnů dovolené a stravenky
  • Důkladné zaškolení a firemní vzdělávání- Mmožnost ubytování a zajištění svozů do zaměstnání
  • případě, že Vás pozice zaujala neváhejte nám zaslat Váš životopis nebo jsme Vám k dispozici na tel. čísle uvedeném níže.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.