Lakýrník/ce
EMAIL SERVICE s.r.o.
Ostrava
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Suderova 2037 / 26, Ostrava - Mariánské HoryKontakt e-mailem info emailservice.cz , životopisy budou zpracovány a použity pro účely výběrového řízení o kterém budete informováni.

EMAIL SERVICE s.r.o. je ryze česká firma s dlouholetou tradicí v oblasti komerčních povrchových úprav klasickým způsobem.

Specializujeme se na lakování dílců pro strojírenství,dopravu a leteckou techniku.Jsme flexibilní moderní lakovna disponujícíc špičkovou technikou.

Náplň : -ruční lakování prostřednictvím nízkotlakých a středotlakových pistolí-lakování drobných dílů pro kolejová vozidla-míchání a příprava barev,čištění a odmašťování dílů-lakování ploch s velkými nároky na špičkovou jakost povrchu se specifikovanou tloušťkou vrstvy barvy-běžná údržba,úklid a udržování čistoty v prostorách lakovny-práce dle dokumentace,dodoržování pracovních postupů a směrnic-podpora ostatních oddělení v rámci výrobyPožadujeme : -minimálně praxe 2 roky-zkušenosti s lakováním menších dílů-kvalita automotive-orientace ve výkresové dokumentaci-zkušenosti s tmelením,broušením-samostatnost,flexibilita,pečlivostNabízíme : -práce na HPP přímo u zaměstnavatele-nástup dle dohody-nástupní mzdu zohledňující znalosti a praxe v oboru-zázemí a stabitila prosperující české společnosti-jistota pravidelného výdělku-podrobné zaškolení na pozici-možnost finančního a kvalifikačního růstu-velmi moderní a čisté pracovní prostředí,nové technologie-odměna za plnou pracovní docházku -Stravenky-Bonusy / prémie

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost