Obsluha technologického zařízení - paster specialista
Mlékárna Kunín s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

NEPOSÍLAT UCHAZEČE NA DOPORUČENKY)1. kontakt : V případě zájmu pište na e-mail : kamila.langerova lactalis.cz, volejte 556 620 191, případně je možno zanechání osobního dotazníku na vrátnici areálu v Martinově.

Náplň práce : - Zodpovědnost za dodržování technologických postupů, vedení technologických záznamů- Kontrola jakosti a nezávadnosti výrobků, zejména podle výsledků vstupní, mezioperační a výstupní kontroly, vedení záznamů- Vizuální kontrola jakosti výrobků (kontrola svárů, hmotnost)- Obsluha centrální čistící stanicePožadavky : - SOU, SŠ s maturitou, potravinářství nebo mlékárenství velkou výhodou- Praxe na obdobné pracovní pozici velkou výhodou né podmínkou- Znalost práce na PC- Zodpovědnost, kreativní myšlení, proaktivní přístupBenefity : - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování- závodní jídelna- Možnost nákupu výrobků za zvýhodněné ceny- Po roce příspěvek na penzijní pojištění- Naše zaměstnance vybavujeme pracovním oblečením, ochrannými pracovními pomůckami- Svozová doprava ze směru Nový Jičín- Kunín- Bartošovice- Hukovice- Studénka- Martinov a zpět na všechny směny (příspěvek na dopravu).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost