*ZÁMEČNÍCI
Strojírny Prostějov, a.s.
Prostějov, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

CZ-ISCO 72222. Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Životopisy zasílejte na email použijte odpovědní formulář Více informací na tel.

použijte odpovědní formulář (v době 8 : 00-13 : 00 hod.).Základní požadavky : - schopnost samostatné práce dle strojírenské výkresové dokumentace.

 • ochota ke zvyšování zámečnických dovedností : od jednoduchých operací (orýsování, závitování, broušení, ohýbání), přes stehování v přípravcích nebo tepelné dělení a rovnání, až po volné stehování rozměrných svarků na sestavných deskách.
 • Výhodou : - praxe ve svařování v ochranné atmosféře CO2 a / nebo plamenném svařování nebo řezání kyslíkem výhodou.Náplň práce : -

  ruční příprava a stehování ocelových konstrukcí, strojírenských dílů a celků a jejich dokončování dle výkresové dokumentace.

  Nabízíme : možnost zaučení a zvyšování dovedností. PD : Po-Pá 6 : 00-14 : 00 hod. Místo výkonu práce : Kojetínská 3700 / 5, Prostějov

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost