Automechanik - nabídka práce
Petr Polák
Ústí nad Labem, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme schopného automechanika, nejlépe s praxí, znalost osobních a dodávkových vozidel. Požadujeme výuční list, ŘP. sk.

B (ŘP. sk. E výhodou), pracovitost, loajálnost, dochvilnost a plnou odpovědnost, za vykonanou práci. Uchazeč z Úřadu práce výhodou.

Nástup možný od 1.9. - 10.9.2020. Životopisy a info o vás, prosíme na email, Děkujeme.Požadujeme : Praxi v oboru (není podmínkou), výuční list, znalost osobních a dodávkových vozidel, ŘP sk.

B, pracovitost, dochvilnost, loajálnost a plnou odpovědnost, za odvedenou práci. Čistý trestní rejstřík. Pracovní doba od 8.

00 - 16.30 hodin. Po dohodě možno upravit pracovní dobu, od 9.00 - 17.30 hodin. Nabízíme : Nástupní plat 30.000 Kč hrubého, po zapracování a dle pracovních výsledků, je možno plat navýšit.

Dovolená 5 týdnů, možnost služebního telefonu (podle pracovních výsledků), možnost pravidelného zajištění obědů, až na pracoviště (zaměstnanec si hradí sám) + další možné bonusy, podle odvedené práce.

Nabízíme trvalý pracovní poměr.Vzdělání : SŠ s maturitou, vyučeníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost