Ředitel/ka odboru obchodního
Traťová strojní společnost, a.s.
Ostrava, CZ
před 8 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Traťová strojní společnost, a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Ostrava
  • Přidáno : 16.11.2018
  • Obchodní náměstci (ředitelé) :

    Náplň práce :

  • Zajišťování, organizace, zpracování dokumentace a vedení výběrových řízení
  • Vedení evidence účasti ve veřejných zakázkách - vyhodnocování v této oblasti
  • Zpracování nabídek zákazníkům a odběratelům
  • Příprava k obchodním smlouvám
  • Podílení se na cenotvorbě
  • Komunikace s obchodními partnery
  • Navazování nových obchodních příležitostí
  • Příprava nabídek a prezentací
  • Nové marketingové myšlenky
  • Požadavky :

  • VŠ, možno i SŠ vzdělání (v technickém oboru výhodou)
  • Komunikativní, organizační a obchodní dovednosti
  • Proaktivní přístup, samostatné vystupování
  • Vysoké pracovní nasazení, dynamičnost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxe 5 let na obdobné pozici
  • Práce s PC (MS Office)
  • Technickou zdatnost, logické myšlení
  • Odolnost vůči stresu
  • Znalost AJ popř. NJ
  • NÁSTUP DLE DOHODY

    Vyžadované vzdělání : ÚSV